Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Writing Wonderful Windows Phone Applications using Silverlight and Creating Great Windows Phone Games using XNA

In this demo-packed session Rob Miles will show how easy it is to use C#, Visual Studio and Silverlight to create compelling, connected applications for Windows Phone. If you are wondering how to get started writing for this fantastic platform and what is so good about it then this is the session for you.

If you want to find out how to take your game ideas and give them life on Windows phone then this session is for you. With loads of demos Rob Miles will show you how easy it is to create games in C# using XNA. All the code you see will be available for download, so you can walk out of the presentation and start making your own games right away.
17:00 - 18:00 - Writing Wonderful Windows Phone Applications using Silverlight
18:00 - 18:30 - Break (Pizza and other refreshment)
18:30 - 19:30 - Creating Great Windows Phone Games using XNA
19:30 - 20:00 - Discussion
Srdečně Vás zveme na přednášku našeho vzácného hosta, který za námi přijel z Velké Británie. Rob Miles je špičkový přednášející a odborník na vývoj aplikací a her pro Windows Phone. Jeho přednášky jste mohli navštívit na mezinárodních konferencích TechEd 2010 v Berlíně a konferenci MIX 2011 v Las Vegas. Nepropásněte proto tuto jedinečnou příležitost navštívit jeho přednášku zdarma v rámci WUGu.

Upozorňujeme, že celá přednáška bude v angličtině.

Z organizačních a kapacitních důvodů Vás prosíme, abyste zrušili svou registraci v případě, že se nemůžete dostavit.

Datum a místo konání:

6.9.2011 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Rob Miles (MVP)

Registrace na akci

65
ze 65
potvrzených registrací
6
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Chtěl bych poděkovat Robovi, že si během své dovolené v Brně udělal čas a odpřednášel nám na WUGu velice zajímavou a zábavnou přednášku o vývoji aplikací a her pro Windows Phone 7. Když nad tím tak přemýšlím, bylo to vlastně poprvé, kdy nás navštvívil zahraniční přednášející. Když byla zrušena konference, kam Rob mířil, napadlo mě, že by bylo úžasné jeho přednášku přesunout na WUG a po pár dnech, kdy mi telefon přirostl k uchu z toho vznikl celý tento maraton přednášek kolem Windows Phone 7. Veliké poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci této akce, Jirkovi, který se postaral o povinnosti spojené s přednáškovou místností, Michalovi a Lucce z MICu, kteří nám pomohli zařídit místnost, Filipovi a Štěpánovi z českého Microsoftu, kteří připravili návazné praktické cvičení, Petrovi ze společnosti ApS, který nám nainstaloval a připravil počítače a také panu řediteli CZC, který nám na poslední chvíli vyšel vstříc a zapůjčil kameru, jinak by z této přednášky nebyl záznam.

David Gešvindr

 

Prezentace Roba byla rozhodně jedna z nejzábavnějších, kterou jsme na WUGu měli. Ukázal nám základy programování pro Windows Phone a v druhé části programování her v XNA. Zajímavé bylo vidět novinku v poslední verzi emulátoru, kde si můžete simulovat i polohování telefonu a tak zkoušet bez telefonu i toto čidlo. Upozornil také na programátorské novinky v aktualizaci Mango. Vzhledem ke zrušené konferenci, na kterou původně jel, udělal si i s manželkou několik dnů dovolené a zůstal pár dnů v Brně. Po skončení akce jsme se vydali ještě na chvilku do kafé Falk na Grohové a pak na noční procházku centrem Brna. Z Brna byl nadšený a jeho fotky, a příklady, které ukazoval můžete nalézt najeho blogu:

http://www.robmiles.com/

http://borntolearn.mslearn.net/wpmango
/m/mediagallery/default.aspx

Jirka Pokorný

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (91 %)
Kvalita přednášky (100 %)
Praktické ukázky (97 %)
Organizace akce (100 %)
Kvalita občerstvení (100 %)
celková úspěšnost akce: 97%
hlasovalo 11 lidí

Videozáznam přednášky

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt