Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Writing Wonderful Windows Phone Applications using Silverlight

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
In this demo-packed session Rob Miles will show how easy it is to use C#, Visual Studio and Silverlight to create compelling, connected applications for Windows Phone. If you are wondering how to get started writing for this fantastic platform and what is so good about it then this is the session for you.

If you want to find out how to take your game ideas and give them life on Windows phone then this session is for you. With loads of demos Rob Miles will show you how easy it is to create games in C# using XNA. All the code you see will be available for download, so you can walk out of the presentation and start making your own games right away.
Srdečně Vás zveme na přednášku našeho vzácného hosta, který za námi přijel z Velké Británie. Rob Miles je špičkový přednášející a odborník na vývoj aplikací a her pro Windows Phone. Jeho přednášky jste mohli navštívit na mezinárodních konferencích TechEd 2010 v Berlíně a konferenci MIX 2011 v Las Vegas. Nepropásněte proto tuto jedinečnou příležitost navštívit jeho přednášku zdarma v rámci WUGu.

Upozorňujeme, že celá přednáška bude v angličtině.

Z organizačních a kapacitních důvodů Vás prosíme, abyste zrušili svou registraci v případě, že se nemůžete dostavit.

Ohlédnutí za akcí

Chtěl bych poděkovat Robovi, že si během své dovolené v Brně udělal čas a odpřednášel nám na WUGu velice zajímavou a zábavnou přednášku o vývoji aplikací a her pro Windows Phone 7. Když nad tím tak přemýšlím, bylo to vlastně poprvé, kdy nás navštvívil zahraniční přednášející. Když byla zrušena konference, kam Rob mířil, napadlo mě, že by bylo úžasné jeho přednášku přesunout na WUG a po pár dnech, kdy mi telefon přirostl k uchu z toho vznikl celý tento maraton přednášek kolem Windows Phone 7. Veliké poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci této akce, Jirkovi, který se postaral o povinnosti spojené s přednáškovou místností, Michalovi a Lucce z MICu, kteří nám pomohli zařídit místnost, Filipovi a Štěpánovi z českého Microsoftu, kteří připravili návazné praktické cvičení, Petrovi ze společnosti ApS, který nám nainstaloval a připravil počítače a také panu řediteli CZC, který nám na poslední chvíli vyšel vstříc a zapůjčil kameru, jinak by z této přednášky nebyl záznam.

David Gešvindr

 

Prezentace Roba byla rozhodně jedna z nejzábavnějších, kterou jsme na WUGu měli. Ukázal nám základy programování pro Windows Phone a v druhé části programování her v XNA. Zajímavé bylo vidět novinku v poslední verzi emulátoru, kde si můžete simulovat i polohování telefonu a tak zkoušet bez telefonu i toto čidlo. Upozornil také na programátorské novinky v aktualizaci Mango. Vzhledem ke zrušené konferenci, na kterou původně jel, udělal si i s manželkou několik dnů dovolené a zůstal pár dnů v Brně. Po skončení akce jsme se vydali ještě na chvilku do kafé Falk na Grohové a pak na noční procházku centrem Brna. Z Brna byl nadšený a jeho fotky, a příklady, které ukazoval můžete nalézt najeho blogu:

http://www.robmiles.com/

http://borntolearn.mslearn.net/wpmango
/m/mediagallery/default.aspx

Jirka Pokorný

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt