Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Připravované akce - Brno

V tuto chvíli nejsou zveřejněné žádné akce.

Akce srpen 2017

poútstčtsone
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Akce minulé »

Advanced .NET Core and .NET Standard in 2017

Brno, 27. 1. 2017

Nečekal jsem, že se budeme věnovat většinu času .Net standardu. Ale jak se ukázalo bylo to třeba. Rozvířila se diskuze ohledně verzování, jak MS přidává věci do standardu, jak je bude odebírat apod. Dozvěděli jsme se i věci týkající se vývojového týmu, že např. vyvíjí Asp .Net na Macu, Ve Visual Studiu Code, obslují Git z příkazové řádky apod.. Také bylo třeba vytáhnout vzácného hosta na steak do restaurace Vulcano. Naše akce se totiž opravdu neodehrávají pouze na učebně. Všem chutnalo, ale fotky jsme opět zapomněli udělat. Nutno podotknout, že jsme tentokrát obsadili dvě učebny, kde do druhé se streamovalo z učebny ve třetím patře. Sedělo nás tam sice po skromnu, ale ověřili jsme, že pokud je o nějakou akci zájem, jsme schopni navýšit kapacitu.

Děkujeme sponzorům, firmám .Net College a SolarWinds.

Jirka Pokorný

HoL C# Randori Coding Dojo

Brno, 29. 11. 2016

Ani nebudete věřit, jaká to byla výjimečná akce! Použili jsem oproti minulé akci Visual Studio bez Resharperu. Byl to boj. Pozorovat, jak s tím všichni zápasí a nejsou schopni programovat, bylo velice zábavné. Ani nebylo třeba začínat diskuzi. Velice rychle se rozhořelo hodně témat a musel jsem diskuzi už pouze krotit, přerušovat a zastavovat. Dělali jsme konzolový překladač do morzeovky a dokonce jsme stihli vyřešit zadání. Po akci se asi polovina lidí přesunula do hospody, kde vášnivá témata o .Netu pokračovala.

Jirka Pokorný

Partneři

© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt