Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

.NET Tooling Deep Dive: MSBuild & NuGet

Brno, 30. 4. 2019

Věděli jste, že dotnet core tooling je postavený nad msbuildem nebo, že existuje msbuild log viewer (http://msbuildlog.com/)? No to jste opět o hodně přišli. Téma sice nešlo tolik do hloubky, jak by si někteří přáli, ale i pro staré msbuild harcovníky přinesla přednáška zajímavé postřehy. Nakonec jsme vzali Martina na steak do restaurace Vulcano. Rádi jsme přivítali na naší akci opět přednášejícího ze zahraničí, je jen škoda, že když k nám zavítal, nebyla účast nijak valná.

Jirka

Co čekat ve světě .NETu v roce 2019

Brno, 15. 1. 2019

Jirka si pro nás připravil zajímavou přednášku, kde nám ukázal na praktických ukázkách novinky ve vývoji .NET aplikací, na které se můžeme těšit v roce 2019. Mile mě překvapila řada zajímavých výkonnostních optimalizací v .NET Core 2.2 a ASP.NET Core 2.2. Ujasnili jsme si, že s příchodem .NET Core 3 nebude již mnoho důvodů, proč pro nové projekty uvažovat o použití .NET Frameworku 4.8, který musí dbát na dopad úprav na stávající aplikace, které Microsoft nechce poškodit, díky čemuž však bude ochuzen o řadu novinek v porovnáním s .NET Core. Na závěr nám Jirka ukázal novinky v C# 8 a mile nás pobavil svým "sakra" operátorem 😉.

David Gešvindr

Partneři

Co se děje na jiných pobočkách

Nejnovější fotky z akcí

© 2019 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt