Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této pobočky, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé »

.NET Core Summer event

Brno, 9. 7. 2019

Bylo plno lidí, bylo plno nahrávací techniky, byl plný program a bylo plno jídla. Takže akce naplnila všechno i naše očekávání. Poprvé v prostorách RedHatu a místnost nám tak-tak stačila. Sám jsem se neubránil přejezení, protože jídlo bylo velmi pestré a zajímavé. Z Karla sršely roky zkušeností a zážitků, které byly velmi zábavné. Dál se věnoval implementaci síťové komunikace a její evoluci (se slovy "zase nebyl čas to udělat pořádně") a nakonec vysvětlení async/await a jak se kompiluje a jak to vnitřně funguje. Ne, že by to byla nová témata, ale osobně přínos této akce vidím v pohledu člověka z výjového týmu. Takže až se příště na ně budu zlobit, budu si tuhle akci připomínat, abych věděl, že i oni jsou lidi a dělají lidské chyby.

Jirka

Blazor a novinky v ASP.NET Core 3.0

Brno, 19. 6. 2019

Blazor? Stále neduhy, stále nedodělky, nemožnost debuggingu, žádný garbage collector (tedy pouze na straně .net runtime), stále mono. Brrr, běhá mi mráz po zádech, ale Robert tomu (stejně jako já) fandí. Povykládal nám o tom v poklidném duchu, ani se nerozpoutala bouřlivá diskuze. I fotku Davida u kamery se mi podařilo ulovit. Schválně spustí se vám dobře https://askme.blazor.cz/?

Odkazy zmíňené na akci:

https://knowledge-base.havit.cz/
https://github.com/hakenr/AskMe
https://knowledge-base.havit.cz/category/development/blazor/
https://askme.blazor.cz/
https://github.com/ridercz/AskMe

Jirka

Partneři

© 2019 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt