Konference WUG Days 2018

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na více než 40 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

WUG Days 2018

Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou konferenci WUG Days 2018, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na více než 40 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Program

Připravujeme pro Vás přes 40 přednášek, které budou probíhat ve 4 souběžných tracích po oba víkendové dny. Program této dvoudenní konference bude zveřejněn 14 dní před konáním konference.

Ovlivněte program konference i vy a navrhněte nebo podpořte témata, která bychom měli zařadit do programu.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 7. 4. 2018 08:00 do 8. 4. 2018 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

87
ze 700
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte
© 2018 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt