Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Design Pattern Automation with PostSharp

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Máme tu čest na WUGu znovu přivítat zakladatele společnosti PostSharp pana Gaela Fraiteura s jeho druhou přednáškou, která se zaměřuje na automatizaci návrhových vzorů a představení nástroje PostSharp. Přednáška bude vedena v angličtině.
Part 1. Design Pattern Automation.
Design patterns are now universally accepted. Although they significantly improved the way we design software, they had relatively little impact on how we implement it. Except rare exceptions like the ‘using’ or ‘lock’ keywords, most patterns must still be implemented by hand, resulting in large quantities of boilerplate code that must be validated by peer review. However, smarter compilers and development tools could do a better job by automatically implementing part of the pattern and automatically validating the other part that has been implemented manually. This talk advocates for a better integration of pattern thinking in the whole development cycle. It discusses how design pattern automation is possible today in .NET using PostSharp, FxCop, and Nemerle.

Part 2. PostSharp Walkthrough.
The second part of this evening will be less structured. We’ll go through discussions and demoes of PostSharp itself according to questions and interest of the audience.

Přednášející

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt