Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Kam směřuje C#

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Od konference Build 2014 je Roslyn, nový C# a VB.NET kompilátor, otevřený veřejnosti. Spolu s jeho zveřejněním byly oznámeny i nové vlastnosti obou jazyků. Začátkem června byla také oznámena další verze Visual Studia, která je na Roslynu postavena a velmi úzce s ním spolupracuje. Tohle všechno pravděpodobně vyvrcholí v roce 2015. Co můžeme očekávat?

Na této přednášce Vás seznámím s očekávanými novinkami v příští verzi jazyka C#, zatím označované jako C# 6.0, provedu Vás Roslynem a ukážu, jak můžete využít jeho otevřenosti už nyní a to vše v prostředí Visual Studia “14“.

Přednášející

Soubory ke stažení

407kB, staženo 2351x, zobrazit on-line
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt