Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Deployment Windows 8.1

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
- novinky poslední verze operačního systému Windows 8.1
- specifika instalace Windows 8 a nativních aplikací Windows 8 resp. 8.1
- technologie pro automatizaci migrací, nástroje tvorby referenčního image Microsoft Deployment Tookit, SCCM, App-V, UE-V a mnohé další

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Podpora operačního systému Windows XP končí za několik málo desítek dní a proto mnoho organizací začíná zvažovat přechod na nový operační systém.

Ondřej Výšek si proto připravil přednášku, která popisuje skutečně od A do Z všechny aspekty celého procesu nasazení nového OS od samotného způsobu instalace a distribuce této instalace, přenosu uživatelských dat, nastavení systému společně s otázkami řešení problémů s kompatibilitou aplikací. A protože je to téma obsáhlé a Ondra přednáší nejen poutavě, ale především věcně, bylo od začátku jasné, že končit bychom mohli až v ranních hodinách.

V dubnu se tak můžeme těšit na pokračování, pro které je v plánu nemálo praktických ukázek.

Ondra představil všechny zásadní technologie a způsoby pro centrální nasazení operačních systémů. Především se zaměřením na přechod z Windows XP na Windows 8. Většina z nich je platná ovšem i pro Windows 7.

Účastníci byli nabádáni především k rozumné volbě správné technologie a postupu celého způsobu nasazení nového operačního systému, tak, aby vyhovoval a přinášel výhody nejen IT, ale celé organizaci i koncovým uživatelům.

Zazněly tedy termíny jako USMT, WDS, MDT, SCCM a mnohé další. Ondra je po celou dobu prokládal užitečnými tipy a příběhy z praxe, kterých má v rukávu skutečně nemálo.

Petr Vlk, návštěvník

Soubory ke stažení

© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt