Konference SQL Server Bootcamp 2017

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru, ale i s připravovanými novinkami v SQL Serveru 2017.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2017

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2017 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2017, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Program

Připravujeme pro Vás 45 přednášek, které budou streamovány ve 3 souběžných tracích. Zveřejněný harmonogram přednášek je finální, nemělo by v něm již docházet ke změnám.

Prosím označte hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete skutečně navštívit. Nebudeme zbytečně žádat o hodnocení nenavštívených přednášek a dáme Vám vědět, jak zveřejníme záznamy přednášek, na které jste registrováni.

Připravili jsme pro Vás celkem 24 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Níže uvedený program je finální a nebude se již měnit.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 15. 8. 2017 09:00 do 16. 8. 2017 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

263
ze 260
potvrzených registrací
2
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt