Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Subversion - systém pro správu verzí

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc
PRO LAIKY I PROFÍKY - SLEDUJEME FAJLÍKY
On-line platby, stream videa, web kamery, chat...
Občas se stane, že technologie, které používáme každý den pocházejí z úplně jiného oboru a když je člověk začne používat, je překvapený, jak bez nich mohl pracovat.
Na rozdíl od výše uvedených technologií nebyl předmět této přednášky (Subversion) původně vyvinutý pro účely porno průmyslu, ale je to jeden ze základních nástrojů ve vývojářském světe.
Subversion (SVN) je zdarma dostupný systém na správu verzí - nevyžaduje žádné investice a pomůže vám s jednoduchými i složitějšími projekty. Je vhodný pro všechna prostředí, tzn. od jednotlivců až po větší společnosti. Nejen že pomůže se soubory typu .tmp, .old, .001, ale dokáže od základu změnit váš způsob práce a co je největší výhodou - každý si ho může přizpůsobit vlastním potřebám.
S tímto systémem jsem se poprvé seznámil asi před 5 lety a dneska si svůj život bez něho už neumím představit.
Přijďte se podívat na přednášku, jak může Subversion zlepšit i váš (IT) život. Dovolte mi tedy podělit se o své zkušenosti s jeho nasazením a používáním v každodenním životě.
Těším se na vás! Martin Žugec

Upozornění - občerstvení o přestávce nebude zajištěno...

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Martin zajímavým způsobem ukázal, že nástoj určený především pro vývojáře, může najít zajímavé využití i v práci administrátora Windows. Každý kdo to myslí s administrací jen trochu vážně, po čase zabrousí ke scriptování ve větší či menší míře. A jak v tom může Subversion pomoci, to jsme viděli na přednášce. Prezentace je k dispozici ke stažení, záznam z akce také.

Soubory ke stažení

613kB, staženo 2599x, zobrazit on-line
© 2023 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt