Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Na home office s Office 365 bezpečně

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
“Online spolupráce, home office, rychle nasaďme služby Office 365, abychom mohli efektivně pracovat na dálku”. To jsou aktuální časté požadavky firem. Objevují se i projekty typu do dvou dnů potřebujeme zprovoznit v naší firmě Office 365. V tomto velkém shonu se však někdy “zapomene” nebo nedobře pohlídá bezpečnostní nastavení. Jak nastavit balík Office 365 z hlediska bezpečnosti ať už palubními nástroji, nebo případně pomocí doplňků zahrnutých v balíku EMS projdeme v této přednášce.

Nedílnou součástí pak bude pár tipů k VPN, RDP, Vícefaktorové autentizaci, protože tato témata se vším velmi úzce souvisí.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt