Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Praktický úvod do Microsoft Azure

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Srdečně vás zvu na úvodní přednášku, kterou každý semestr seznamuji naše studenty na univerzitě s cloud computingem a Microsoft Azure, aby své vyvíjené projekty nemuseli "ukládat do šuplíku", ale mohli si je vyzkoušet nasadit a provozovat v produkčním prostředí Microsoft Azure. Na přednášce pochopíte principy cloud computingu a seznámíte se s klíčovými službami nabízenými v Microsoft Azure, které si prakticky ukážeme, abyste získali základní přehled o tom, jak provozovat vlastní aplikace v cloudu nebo cloudové služby zakomponovat do vašich stávajících aplikací. Rád bych vás upozornil, že pokud máte bohaté praktické zkušenosti s Microsoft Azure, na této úvodní přednášce se pravděpodobně nedozvíte nic nového.
Osnova:
- Hlavní principy cloud computingu
- Seznámení s Microsoft Azure
- Výpočetní služby
- Uložení dat
- Monitoring aplikace
- Další zajímavé služby

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt