Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Microsoft Defender ATP - Pomáhat a chránit nejen Windows 10

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Vidíte rozdíl mezi EPP a EDR jako něco ve smyslu “No co, holinky nebo hodinky, obojí se natahuje.”? Pak se přijďte podívat v čem je rozdíl a hlavně, jak dá dnes řešit komplexní ochrana nejen počítače s Windows 10, ale třeba i Windows Server. Pomocí živých ukázek si uděláme demontraci aktivní i pasivní ochrany, budeme řešit detekci nežádoucího chování, možnosti manuální, poloautomatické nebo plně automatického řešení. A co integrace s dalšími nástroji? Probereme. Ať o tom průšvihu ví i další součásti obranné linie. Bude to večer s Microsoft Defender ATP a bude to boží.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt