Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Azure Mobile Services, Cloud Services a Service Bus

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na této přednášce se podíváme na méně známé součásti platformy Windows Azure.
V první části si ukážeme, jak snadno lze „naklikat“ datové úložiště pro mobilní aplikace s možností řízení oprávnění a jednoduchého skriptování, jak využít přihlašování přes Windows Live ID či Facebook a jak do mobilní aplikace přidat push notifikace.
Ve druhé části se pak podíváme na Cloud Services, které nám usnadní proces nasazení aplikace, a ukážeme si, jak využít Service Bus a k čemu to je dobré.

Ohlédnutí za akcí

Technologie Windows Azure Mobile Services i Service Bus patří do té kategorie technologií, o kterých je dobré něco vědět i když třeba předpokládáme, že je nebudeme hned potřebovat. Jednak jsou totiž scénáře, na které se prostě nehodí, a jejich použitím bychom mohli těžce narazit, protože slepou vývojovou uličku nám nikdo nezaplatí. Ale naopak jsou scénáře, u kterých využití této technologie může naše řešení velmi zefektivnit a tedy náklady na vývoj či provoz snížit.
Tato přednáška dokonale splnila svůj účel v získání potřebných znalostí o celkových možnostech těchto technologií. Také nám ukázala jak při vývoji s využitím Azure Mobile Services či Cloud Services/Service Bus postupovat a co obnáší.

Tomáš Holan, organizátor

Soubory ke stažení

660kB, staženo 1852x
© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt