Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

MS Fest 2012: Azure VM a Web Sites: Konečně cloud pro nás ostatní

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: MSFEST

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Tématem jsou tedy dvě novinky ve Windows Azure: Azure Web Sites a Azure Virtual Machines. Cloudové služby jsou populární buzzword a jsou s námi již nějaký pátek. Jsou fajn pro určité typy nových aplikací, ale přenos existujících aplikací do cloudu je dost komplikovaný až nemožný a ceny pro podmínky mnoha českých firem příliš vysoké. Dvě výše zmíněné novinky konečně umožňují cloud využívat i nám ostatním. Azure Web Sites výrazně zjednodušují a zlevňují vývoj a nasazení webových aplikací. Azure Virtual Machines vám pak dávají naprostou svobodu udělat v podstatě cokoliv. Vše si ukážeme na praktických příkladech.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt