Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

MS Fest 2012: SignalR - real time web v ASP.NET

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: FEL ČVUT

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Ze serverového kódu nelze volat klientský. Klient se vždy musí připojit na server a nikdy naopak. Data nelze na klienta "tlačit", musí si je vždy výslovně vyžádat. Nelze zjstit, že klient zavřel okno prohlížeče, ani skutečný počet současných uživatelů webu. Základní paradigmata webového vývoje přestávají díky novým vymoženostem v HTML a HTTP (jako například Web Sockets) platit. Open source knihovna SignalR umožňuje propojit webový server a klienta v reálném čase a aktualizovat údaje ihned, když se server o změně dozví, bez čekání na nějaký timeout. V této přednášce si ukážeme, co všechno SignalR umí a jak jej použít v ASP.NET aplikacích.

Přednášející

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt