Konference WUG Days 2020

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 48 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2020

Chcete držet krok s moderními technologiemi, ale nemáte v průběhu roku dostatek času se věnovat žhavým novinkám? Připravili jsme pro vás třídenní bezplatnou konferenci WUG Days 2020, na které vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 48 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Záleží nám na Vašem zdraví, proto jsme se rozhodli letošní ročník konference uspořádat v online podobě.

Program

Připravujeme pro Vás 45 přednášek, které budou streamovány ve 3 souběžných tracích. Zveřejněný harmonogram přednášek je finální, nemělo by v něm již docházet ke změnám.

Prosím označte hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete skutečně navštívit. Nebudeme zbytečně žádat o hodnocení nenavštívených přednášek a dáme Vám vědět, jak zveřejníme záznamy přednášek, na které jste registrováni.

Přednášející

Partneři konference

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt