Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Přenos aplikací na platformu Azure

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc
Platforma Azure nabízí prostředí prakticky shodné s Windows Serverem 2008 (R2) a SQL Serverem 2008. Velká většina aplikací běžící na této platformě může být s relativně malým úsilím upravena pro běh v prostředí Azure. Můžete tak svým zákazníkům nabídnout zajímavou alternativu k nákupu a správě vlastního HW a SW.
Seminář je určen pro vývojáře bez větších znalostí Azure platformy. Kromě podrobných technických informací se ve stručnosti můžete seznámit též se základními licenčními a cenovými pravidly, případně položit libovolnou otázku s cloudem související.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Cloud a zase cloud. Ano, tento pojem jsme si u počátků Windows Azure spíše zafixovali jako „Cloud, rychle pryč!“. Toto povědomí možná u někoho přetrvává i v současnosti, alespoň vzhledem k nižšímu počtu účastníků této přednášky. Proto se přednáška konala pro Prahu v neobvykle komornějším prostředí.

Ti co přišli, se naopak dozvěděli spoustu velmi zajímavých, reálných, „nemarketingových“, objektivních a nezaujatých informací o tom, jak si tato Microsoftí platforma dnes aktuálně stojí. A to jak z pohledu technického (technologie, architektura), praktického (převod existujících aplikací, problémy, omezení, podmínky, které musí aplikace splnit) tak i ekonomického (způsob zpoplatňování, výše nákladů). Zajímavost přednášky také dokládá fakt, že se u ní nenudil ani kolega, který není vývojář.

Nutno poznamenat, že tato platforma prošla od svého počátku obrovskou evoluční reformou a již se často stává neoprávněně přehlíženou alternativou klasického hostingu nebo on-premise infrastruktury.

Tomáš Holan, Jan Holan - organizátoři

Soubory ke stažení

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt