Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Přenos aplikací na platformu Azure

Platforma Azure nabízí prostředí prakticky shodné s Windows Serverem 2008 (R2) a SQL Serverem 2008. Velká většina aplikací běžící na této platformě může být s relativně malým úsilím upravena pro běh v prostředí Azure. Můžete tak svým zákazníkům nabídnout zajímavou alternativu k nákupu a správě vlastního HW a SW.
Seminář je určen pro vývojáře bez větších znalostí Azure platformy. Kromě podrobných technických informací se ve stručnosti můžete seznámit též se základními licenčními a cenovými pravidly, případně položit libovolnou otázku s cloudem související.

Datum a místo konání:

19.4.2012 od 17:30 do 21:00
pobočka: Praha
přednášející: Michael Juřek

Registrace na akci

41
ze 120
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Cloud a zase cloud. Ano, tento pojem jsme si u počátků Windows Azure spíše zafixovali jako „Cloud, rychle pryč!“. Toto povědomí možná u někoho přetrvává i v současnosti, alespoň vzhledem k nižšímu počtu účastníků této přednášky. Proto se přednáška konala pro Prahu v neobvykle komornějším prostředí.

Ti co přišli, se naopak dozvěděli spoustu velmi zajímavých, reálných, „nemarketingových“, objektivních a nezaujatých informací o tom, jak si tato Microsoftí platforma dnes aktuálně stojí. A to jak z pohledu technického (technologie, architektura), praktického (převod existujících aplikací, problémy, omezení, podmínky, které musí aplikace splnit) tak i ekonomického (způsob zpoplatňování, výše nákladů). Zajímavost přednášky také dokládá fakt, že se u ní nenudil ani kolega, který není vývojář.

Nutno poznamenat, že tato platforma prošla od svého počátku obrovskou evoluční reformou a již se často stává neoprávněně přehlíženou alternativou klasického hostingu nebo on-premise infrastruktury.

Tomáš Holan, Jan Holan - organizátoři

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (98 %)
Kvalita přednášky (94 %)
Praktické ukázky (100 %)
Organizace akce (97 %)
Kvalita občerstvení (100 %)
celková úspěšnost akce: 98%
hlasovalo 10 lidí

Videozáznam přednášky

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt