Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

SQL Server Bootcamp 2020: Monitorování BI Infrastruktury s použitím Power BI

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Když se začne Business Intelligence řešení zpomalovat, vyvstávají otázky proč? Proč stejný report formou subscription jede jeden den 17minut a druhý den 3. Něco shnilého děje se v infrastruktuře. Ukážeme si hotové řešení, pro analýzu logů z SSIS balíků, Reporting Services logů a vzájemné korelace včetně korelace s dobami SQL Server agent jobů. Podíváme se kde pro jednotlivé položky brát data a jak na notifikace v případě problémů.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt