Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

SQL Server Bootcamp 2020: Jak dostat zdrojový kód databáze pod kontrolu – migration nebo state based?

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Rádi byste automatizovali buildy, deploymenty i testy, ale nevíte, kde začít, protože databáze je tak trochu jiné zvířátko? Zkusili jste SSDT a přišlo Vám pomalé a nepředvídatelné? Nebo jste naopak automatizovali migrace skrze DbUp a zjistili, že tvorba migračních skriptů trvá neúnosně dlouho? Nebo jste zatím ani nezačali, protože těch nástrojů je zkrátka moc a Vy nevíte, jak k nim proniknout? V této přednášce společně projdeme hlavní nástroje verzování, buildu a deploymentu a ukážeme si ty nejzásadnější rozdíly mezi nimi. Bavit se budeme o Visual Studio SQL Server Data Tools, Flyway, DbUp, Red Gate Source Control a SQL Achange Automation. Vysvětlíme si základní principy automatizace databázového vývoje a deploymentu.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt