Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

MS Fest 2014 Brno: Úvod do grafického designu pro programátory

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
"Tenhle web určitě dělal programátor." Takový výrok lze od grafiků všeho druhu slýchat velice často a rozhodně není míněn jako kompliment. Ač by tomu tak nemělo být, velice často jsou to skutečně přímo programátoři, kdo vytváří uživatelské rozhraní webových aplikací. Špatná zpráva je, že jako programátoři většinou nejsme nadáni k tomu, dělat hezky vypadající věci. Dobrá zpráva je, že existuje sada poměrně jednoduchých pravidel, která stačí dodržovat a uděláte výsledný vzhled, který nikoho nepobouří. Sice nejspíš nevyhraje žádnou cenu a ovací se nedočkáte, ale ani neurazí.

Přednášející

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt