Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Azure Web Sites a Virtual Machines

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Když se platforma Windows Azure poprvé představila, uměla pracovat pouze s aplikacemi, které dnes nazýváme cloud service – tedy v podstatě instalačními balíčky, které se nainstalovaly na bezstavové virtuální počítače. Na některé aplikace ale tento model není vhodný. Proto je nově možné v cloudu vytvořit plně zálohovaný virtuální počítač a na něm rozjet libovolnou aplikaci na libovolném operačním systému (Azure Virtual Machines). Pro jiné aplikace byl zase model s dedikovaným virtuálním serverem neúnosně drahý. Proto je nově možné vytvořit web site v PHP, ASP.NET nebo Node.js a začít ji takto provozovat zcela bezplatně, pokud je zátěž aplikace malá (Azure Web Sites) s možností přechodu na vyhrazený server. S oběma těmito novinkami se seznámíte v praktických ukázkách.

Přednášející

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt