Konference SQL Server Bootcamp 2016

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity je novým partnerem brněnského WUGu, který nám poskytuje své přednáškové prostory pro některé naše akce. K tomuto kroku nás vedla stále rostoucí aktivní účast studentů na našich akcích, proto jsme se rozhodli vybrané akce přesunout přímo na univerzitu.

Děkujeme vedení fakulty, že nás podpořilo a vyšlo nám vstříc.

Více informací o FI MUNI naleznete na webu www.fi.muni.cz

Popis cesty

Pokud přijíždíte autem, není problém v podvečerních hodinách zaparkovat v okolních ulicích. Městskou dopravou jeďte tramvají číslo 1 nebo 6 na zastávku Hrnčířská, případně z ulice Česká jede trolejbus číslo 32 na zastávku Botanická.

Přednáškové prostory se nacházejí v nové budově Fakulty Informatiky Masarykovy univerzity na ulici Botanická. Do budovy vstupte hlavním vstupem, dejte se doprava na schodiště a vyjděte do 3. patra. Vstupte na chodbu v budově A, která je hned naproti schodišti a zde přibližně v polovině chodby najdete místnost A318.

Adresa

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity
Botanická 68a
Brno

Fotografie

Datum a místo konání:

od 15. 8. 2016 09:00 do 16. 8. 2016 17:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

236
ze 250
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt