Konference SQL Server Bootcamp 2016

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

SQL Server Bootcamp 2016

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2016 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Program

Připravujeme pro Vás 45 přednášek, které budou streamovány ve 3 souběžných tracích. Zveřejněný harmonogram přednášek je finální, nemělo by v něm již docházet ke změnám.

Prosím označte hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete skutečně navštívit. Nebudeme zbytečně žádat o hodnocení nenavštívených přednášek a dáme Vám vědět, jak zveřejníme záznamy přednášek, na které jste registrováni.

Připravili jsme pro Vás celkem 19 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Níže uvedený program je finální a nebude se již měnit.

Přednášející

Partneři konference

© 2021 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt