Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

System Center Virtual Machine Manager 2012 – Technical Deep-Dive

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Virtualizace infrastruktury je jedním ze základních stavebních kamenů dnešního IT. Nástupce nástroje pro správu nejen Hyper-V hostitelů, SCVMM 2012, je orientován na komplexní správu hostitelů, virtuálních strojů, distribuce server App-V balíčků a je rozšířen o funkce přímé správy diskových polí, síťových zařízení a patch management. Přijďte se ponořit do hloubky produktu SCVMM 2012, který má vyjít již za pár měsíců. Jasně a přehledně spolu s Janem Markem, předním specialistou na Microsoft virtualizaci a produkty rodiny System Center.

Ohlédnutí za akcí

Chtěl bych poděkovat přednášejícímu za zajímavou technickou přednášku, kterou pro nás připravil. Protože se přednáška trochu protáhla, snažil jsem se zveřejnit co nejdříve její záznam. Hned, co jsem dorazil domů, jsem nechal kopírovat 35 GB dat z kamery do mého počítače. Po hodince se data stáhla přes speciální Canon SW o jehož významu mám dost pochybností, neboť jak jsem zjistil později, stejného efektu dosáhnu i skrze obyčejný průzkumník. V rychlosti jsem přednášku sestříhal a nachystal encodování pomocí Expression Encoderu. Blížila se jedna hodina ráno, kdy jsem spouštěl zpracování a optimisticky naladěn, že za 8 hodin vstanu do řádně vytopené místnosti, záznamy nahraji na USB disk a rychlou linkou ve škole je nakopíruji na server, čímž zlomím rekord - záznam do 24 hodin.

O to víc jsem byl ráno rozladěn, když jsem zíral na chybovou hlášku "Unknown error". S touto chybou jsem neúspěšně bojoval další 2 dny, promrhal 26 hodin výpočetního času 8 Xeonových jader a pak to vzdal, protože jsem na to už neměl čas. Ve chvilce volna jsem před pár dny narazil na velice obskurní postup, jak pomocí obyčejného příkazu copy spojit 17 souborů, které vytvořila kamera, do 2 celků a posléze doběhlo pak i samotné zpracování záznamu, který můžete sledovat na našem webu.

Už vím jak na to, tak příště záznam snad do 24 hodin bude online. Současně se pokusím víc přiblížit samotné plátno, aby byly texty lépe čitelné.

David Gešvindr, organizátor
 

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt