Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

System Center Virtual Machine Manager 2012 – Technical Deep-Dive

Virtualizace infrastruktury je jedním ze základních stavebních kamenů dnešního IT. Nástupce nástroje pro správu nejen Hyper-V hostitelů, SCVMM 2012, je orientován na komplexní správu hostitelů, virtuálních strojů, distribuce server App-V balíčků a je rozšířen o funkce přímé správy diskových polí, síťových zařízení a patch management. Přijďte se ponořit do hloubky produktu SCVMM 2012, který má vyjít již za pár měsíců. Jasně a přehledně spolu s Janem Markem, předním specialistou na Microsoft virtualizaci a produkty rodiny System Center.
17:00 - 17:10 - Představení WUGu
17:10 - 18:30 - 1. část přednášky
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část přednášky
20:00 - Diskuze

Datum a místo konání:

23.11.2011 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno
přednášející: Jan Marek (MVP, MCC, MCT, MCSE)

Registrace na akci

51
ze 65
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Chtěl bych poděkovat přednášejícímu za zajímavou technickou přednášku, kterou pro nás připravil. Protože se přednáška trochu protáhla, snažil jsem se zveřejnit co nejdříve její záznam. Hned, co jsem dorazil domů, jsem nechal kopírovat 35 GB dat z kamery do mého počítače. Po hodince se data stáhla přes speciální Canon SW o jehož významu mám dost pochybností, neboť jak jsem zjistil později, stejného efektu dosáhnu i skrze obyčejný průzkumník. V rychlosti jsem přednášku sestříhal a nachystal encodování pomocí Expression Encoderu. Blížila se jedna hodina ráno, kdy jsem spouštěl zpracování a optimisticky naladěn, že za 8 hodin vstanu do řádně vytopené místnosti, záznamy nahraji na USB disk a rychlou linkou ve škole je nakopíruji na server, čímž zlomím rekord - záznam do 24 hodin.

O to víc jsem byl ráno rozladěn, když jsem zíral na chybovou hlášku "Unknown error". S touto chybou jsem neúspěšně bojoval další 2 dny, promrhal 26 hodin výpočetního času 8 Xeonových jader a pak to vzdal, protože jsem na to už neměl čas. Ve chvilce volna jsem před pár dny narazil na velice obskurní postup, jak pomocí obyčejného příkazu copy spojit 17 souborů, které vytvořila kamera, do 2 celků a posléze doběhlo pak i samotné zpracování záznamu, který můžete sledovat na našem webu.

Už vím jak na to, tak příště záznam snad do 24 hodin bude online. Současně se pokusím víc přiblížit samotné plátno, aby byly texty lépe čitelné.

David Gešvindr, organizátor
 

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (87 %)
Kvalita přednášky (87 %)
Praktické ukázky (90 %)
Organizace akce (98 %)
Kvalita občerstvení (96 %)
celková úspěšnost akce: 91%
hlasovalo 13 lidí

Videozáznam přednášky

Fotky z akce

Nejnovější fotky z akcí

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt