Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

WUG Days 2020: Jak se dělá virtuální konference pro tisíce lidí pomocí Microsoft Teams

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Možná si ještě pamatujete virtuální konferenci nazvanou M365 Virtual Marathon, která během pouhých 36ti hodin přinesla přes 400 přednášek ve 22 paralelních bězích od více jak 300 přednášejících, v 7 světových jazycích. A já Vám prozradím, jak jsme to dokázali. Projdeme všechno od plánování až po samotný den konání akce a to co se povedlo, i to, co by se mohlo do příště zlepšit. Pokud chystáte svojí virtuální konferenci (jakkoliv velkou), třeba Vám takové poznámky přijdou vhod.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt