Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

SQL Server Bootcamp 2020: Dataflow aneb transformační poklad v Power BI Service

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Dataflow je nástroj, který je velmi často ve firmách spící i když rozhodně spícím být nemusí a může velmi pomáhat s přípravou dat a stabilitou reportu. V rámci přednášky dojde k přestavení Dataflow od úplného začátku včetně práce s ním. Vzhledem k faktu, že Dataflow pracuje jako nástroj uvnitř Power BI Service, tak dojde k představení datového úložiště, kam se zpracovaná data ukládají a jak se k nim dá přistupovat. Dataflow podléhá určitým omezením se kterými je dobré počítat.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt