Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

What’s new in TypeScript 2.1/2.2?

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nabízíme Vám unikátní příležitost poslechnout si přednášku o novinkách v jazyku TypeScript od vývojáře a odborníka na JavaScript, který za námi přicestoval až z centrály Microsoftu v Redmondu.
Přednáška bude v angličtině.
Over the last year, TypeScript has seen a huge increase in popularity among open source developers. The ecosystem is maturing and TypeScript 2.0 brought necessary features for many JavaScript developers to make the switch. We’ve especially seen stabilization around declaration files and debates around “Should I use TSD, Typings, or NPM?” are finally resolved.

We can look at new features in TypeScript 2.1 and 2.2 to see what’s useful for developers to start using today. From async functions to easier imports to mapped types, there’s plenty to be excited about!

Čas konce přednášky je pouze orientační.

Přednášející

Soubory ke stažení

476kB, staženo 1629x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt