Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Advanced .NET Core and .NET Standard in 2017

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Nabízíme Vám unikátní příležitost poslechnout si aktuální informace o .NET frameworku od produktového manažera, jenž se na jeho vývoji přímo podílí a přicestoval za námi z centrály Microsoftu v Redmondu. Přednáška bude kompletně v angličtině.

.NET Core has arrived and the .NET Standard concept has been introduced. In this session, we will learn more about .NET Standard and how to use it in any modern .NET project in Windows, on a Mac, or even when writing an iPhone app. We’ll also take a look at the impact on .NET Core and some advanced ASP.NET Core topics like middleware creation. Finally, we’ll conclude the session with an “Ask Me Anything” segment, so that you can get your questions answered about .NET by one of the program managers responsible for planning it.
Navýšili jsme kapacitu tím, že budeme přednášku streamovat do identické místnosti o patro níže. Nebojte, nepřijdete o možnost pokládat dotazy, jen nám je budete muset napsat a moderátor je přečte přednášejícímu.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Nečekal jsem, že se budeme věnovat většinu času .Net standardu. Ale jak se ukázalo bylo to třeba. Rozvířila se diskuze ohledně verzování, jak MS přidává věci do standardu, jak je bude odebírat apod. Dozvěděli jsme se i věci týkající se vývojového týmu, že např. vyvíjí Asp .Net na Macu, Ve Visual Studiu Code, obslují Git z příkazové řádky apod.. Také bylo třeba vytáhnout vzácného hosta na steak do restaurace Vulcano. Naše akce se totiž opravdu neodehrávají pouze na učebně. Všem chutnalo, ale fotky jsme opět zapomněli udělat. Nutno podotknout, že jsme tentokrát obsadili dvě učebny, kde do druhé se streamovalo z učebny ve třetím patře. Sedělo nás tam sice po skromnu, ale ověřili jsme, že pokud je o nějakou akci zájem, jsme schopni navýšit kapacitu.

Děkujeme sponzorům, firmám .Net College a SolarWinds.

Jirka Pokorný

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt