Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Tasky a await pěkně od základu a jednoduše

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Kolem Tasku, TPL, async a await, IO operací, ... jsem už jako přednášející povídal hodně věcí, ale stále vidím, že se opakují stejné chyby - Chyby, které pramení z míchání pojmů a nedodržovaní základních principů. Potom veškeré použití vede ke zneužití a lepení oprav na opravy, místo "vyztužení" základu. Takže to vezmeme pěkně od základu, žádné fajnové věcičky. Něco na čem se dá stavět a dává solidní vědomosti.
Tato přednáška je rozšířenou verzí přednášky "Async a await pěkně od podlahy" z konference WUG Days.

Ohlédnutí za akcí

Budu to říkat znovu a důrazně, znovu a důrazně, tak dlouho, dokud to nezačnou dělat pořádně. Tak by se dalo shrnout poslání této akce. Jirka to vzal od podlahy, jak fungují vlákna a jak dochází k jejich vytváření a alokaci paměti. Na konkrétních příkladech ukázal rozdílná chování dobře i špatně napsaného kódu, který používá Tasky a async/await. Pro ty z vás, co byli na konferenci WUG Days, tohle byla rozšířená verze přednášky, kterou tam Jirka měl. V diskuzi na závěr jsme hodně polemizovali nad možnostmi implementace v legacy kódu na vhodných scénářích použití. Tentokráte přišlo spousta nových lidí, kteří byli na WUG poprvé. Děkujeme za Vaši přízeň, je to známkou toho, že to, co děláme, má stále význam.

Jirka Pokorný

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt