Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Chcete se seznámit s oblastí Business Intelligence a nástroji dostupnými na platformě Microsoft? Na přednášce se seznámíte, jakou problematikou se BI zabývá, porovnáme si tradiční přístup proti Self Service. Představíme si Excelové Self Service nástroje na praktických ukázkách. O své reporty a analýzy se podělíme v Office 365. Přednáška je vhodná pro účastníky, kteří o BI zatím neslyšeli, ale přijdou si na své i účastníci, kteří se v dané problematice pohybují.
Na začátek si představíme oblast BI, porovnáme tradiční přístup proti Self Service. Vymezíme oblast působnosti pro Self Service nástroje. Kdy je lepší se vydat cestou tradičního řešení, kdy zvolit Self Service přístup, jaká jsou s tímto spojena rizika. Podíváme se na nástroje z rodiny PowerBI, jmenovitě PowerQuery, PowerPivot, PowerView, PowerMap na praktických příkladech. Nasadíme hotové řešení do Office 365. Probereme věci s tímto související jako je zabezpečení, automatizace, propojení dat v organizaci s cloudovou službou.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt