Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Licencování Microsoft produktů pro IT správce

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Srdečně Vás zveme na přednášku odborníka na licencování Microsoft produktů za společnosti DAQUAS, který Vás v prakticky orientované přednášce provede licenčními modely nejčastěji používaných serverových technologií Microsoftu. Těšit se můžete na prezentaci praktických scénářů licencování Windows Serveru, SQL Serveru, Exchange a SharePoint Serveru, které budou prezentovány na praktických příkladech se zaměřením na nejčastější licenční chyby, jako je licencování koncových uživatelů a uživatelů přistupujících ze sítě internet, integrace produktů a s tím související fenomén pravidla multiplexingu, licencování virtualizovaných prostředí popřípadě licencování propojení s prostředím Cloudu a licencování v Microsoft Azure. Pokud bude čas, ve zkratce bychom mohli zavadit i o licencování Windows Desktopu a Office aplikací.

Přednášející

Soubory ke stažení

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt