Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Testovatelný kód a Test first v C#

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Role testování v agilním vývoji, Testování a refactoring legacy kódu, Unit testing, Test first, Arhitektura testovatelné aplikace, Programing against interfaces, Inversion of Control. Na praktickém příkladu netestovatelné aplikace si krok za krokem ukážeme, jak agilně rozšiřovat a opravovat její kód. Budeme soustavně vytvářet a udržovat unit testy ještě dřív než napíšeme kód. Postupně dospějeme k návrhovým vzorům a Inversion of Control.

Ohlédnutí za akcí

Jirka opět ukázal, že testování rozumí a na připraveném příkladu hezky předvedl jak dekomponovat legacy kód takovým způsopbem, aby byl testovatelný. Přínosné byly i doporučení (a také ukázky práce s nimi) na nástroje, které testování a psaní testů zjednodušší. Přínos z přednášky tak měli nejen vývojáři, ale i testeři. Pro zájemce kteří neměli možnost být na přednášce doporučuji záznam, který je vystavený na našem webu.

Vít Špalek, organizátor 

Soubory ke stažení

2746kB, staženo 2941x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt