Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

ASP.NET Web API (od A do Z)

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Na této přednášce si představíme technologii ASP.NET Web API, která je určena pro snadné vytváření REST služeb.
Ukážeme si základní použití, routing, vytváření dokumentačních stránek, konzumování web API z javascriptu a z C# kódu, model binding a validaci. Řekneme si, jak customizovat obsah odpovědí pomocí filtrů, jak udělat globální error handling atd. Předvedeme si, jak integrovat Web API s autentizací pomocí ASP.NET Identity, jak jej hostovat a mnoho dalšího.
Na konec se zmíníme o OWINu a ukážeme si, k čemu je a jak se používá.

Ohlédnutí za akcí

Tomáš Herceg nás technologii Web API provedl ukázkami od doslovně prázdného projektu (empty project template) až po pokročilé scénáře, jako například hostování služeb mimo IIS pomoci OWIN. Vysvětlování bylo tak zajímavé a dobře připravené, že bylo skoro líto přerušit na přestávku (ale to bychom pak museli bagety tahat zpátky domů). Ani nemuselo být na konci moc dotazů z publika, protože Tomáš vše vyčerpávajícím způsobem předvedl již v průběhu přednášky.

Holan Jan, organizátor

Soubory ke stažení

521kB, staženo 8705x
11944kB, staženo 2463x
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt