Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Vývoj pro mobilní zařízení (telefony, tablety) v roce 2013

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Mobilní zařízení různých formátů zaznamenávají raketový nárůst. V souvislosti s tím se vynořuje celá řada zajímavých témat. Jak si mohu co nejjednodušším způsobem vytvořit serverovou infrastrukturu pro podporu mé mobilní aplikace? Jak psát kód tak, aby jeho co největší část bylo možné sdílet na různých platformách? Kam se vlastně mobilní vývoj ubírá? Přednáška plná praktických ukázek bude doplněna též praktickými ukázkami souvisejících novinek ve Visual Studiu 2013.

Přednášející

Ohlédnutí za akcí

Michael Juřek nás na své přednášce seznámil nejprve se službou Azure Mobile Services, která podstatným způsobem zjednodušuje práci vývojářům mobilních aplikací (na všech mobilních platformách), kteří potřebují vytvořit serverový backend ke své aplikaci, ale nechtějí do detailů řešit jak jej naimplementovat, kam jej nasadit a nechtějí ztrácet čas jeho údržbou. Tato služba jednoduše vytvoří úložiště v relační databázi SQL Database, které zpřístupní skrze webové služby, podporuje přihlašování uživatelů přes moderní sociální sítě a nechybí ani podpora push-notifikací.

Druhá část přednášky se věnovala zejména návrhu jádra aplikace, které bylo sdílené mezi Windows Store a Windows Phone aplikací.

David Gešvindr
organizátor

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt