Pobočka Praha

V Praze pořádáme zhruba jednu přednášku měsíčně z oblasti IT PRO a jednu přednášku měsíčně pro vývojáře. Přednášky probíhají v budově Microsoftu BB Centrum Delta v sálu Praha. Kapacita sálu je okolo 150 lidí.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

praha@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

SW Deployment 2/4

SW Deployment v organizacích 2/4 - "free" řešení - PRAKTICKÁ ČÁST

Datum a místo konání:

22.9.2005 od 17:30 do 20:30
pobočka: Praha
přednášející: Martin Žugec

Registrace na akci

0
ze 100
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

 

Prezentaci která zazněla před praktickou částí i s odkazy si můžete prohlédnout zde 

Slíbili jsme vám materiály, nástroje a skripty, ale nakonec nás Martin požádal o chvilku strpení. Přes víkend to utřídí, dá tomu nějaký přehledný rámec a pak to hned vyvěsíme ke stažení na ftp 

Stručný zápis se tady objeví taky zhruba ve stejném čase, ale pořádat přednášky se 14-ti denním odstupem je už docela náročné, nejenom na plky, kterými vás tady krmíme... 

AKTUÁLNÍ INFO - Martin prosí ještě o chvilku strpení, sešlo se mu toho teď trocu víc a nestihl skripty a prográmky ještě upravit a utřídit tak, aby s tím byl spokojen. 

Díky kolegům z brněnského CZ WUGu je šance, že kromě videa budou ke stažení i webcasty, nebo něco na ten způsob. Tímto jim moc díky za ochotu a pomoc. Docela se asi budou hodit, tato přednáška byla především praktická a informací se tam objevilo poměrně dost. Tak snad budou spokojeni i ti ze zadních řad, kteří jsou kvůli rozlišení bez dalekohledu celkem bezmocní.

Tradičně jsme začali se zpožděním, i když jen 6-ti minutovým, všem se omlouvám, plížil jsem se zhruba hodinu a půl v kolonách po Praze s nákladem Computeru pro vás v kufru auta. Nějak zkusíme zapracovat na logistice, ale FedEx nebo DHL z nás nikdy nebude :-)

Pavel -TA-

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt