Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

O bezpečnosti Active Directory

Datum a místo konání:

Registrace na akci

0
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Dalo by se říci, další zdařený meeting s dokonce dvěma významnými prezentátory s Petrem Šetkou (Exchange) a Michalem Altairem Valáškem (.NET a ASP) a také členem WUG Ondřejem Ševečkem.
Pokud jste se účastnili TechNetu, tak jste si Petra mohli poslechnout v jedné z nejúspěšních prezentací (soudě dle potlesku) na této akci.

WUG Vám však dává možnost našim prezentátorům klást libovolné množství otázek v průběhu prezentace (přednášky), a nebo si s nimi po přednášce osobně popovídat - což TechNet a jemu podobné akce nenabízejí...

Na závěr naši prezentátoři dokonce přidali k dobru zajímavou příhodu, která se jim stala při letu do USA na konferenci Microsoft Most Valuable Profesional (možná jsem postřehli v médiích, že jedno letadlo letělo jen na jeden motor...).

PS: příště se vrátíme k pizzi, bagety, zdá se, nebyly to pravé...

Soubory ke stažení

574kB, staženo 1878x, zobrazit on-line
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt