Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Dálková správa operačního systému

Verze Windows
Nástroje správy
Terminal Services
MMC konzole
VNC, TightVNC
Netmeeting, MSN
PC Anywhere
KVM switch přes IP
Ukázky
Diskuze a občerstvení

Datum a místo konání:

22.10.2003 od 19:00 do 21:00
pobočka: Brno
přednášející: Petr Buchmaier

Registrace na akci

0
ze 30
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Akce se konala v Hamletu, zahájil jsem akci představením WUG a myšlenky. Protože kolegové měli zpoždění na dálnici, začal jsem přednáškou na téma "Dálková správa". Probral jsem možnosti, jak dálkově spravovat Windows pomocí nativních prostředků i prostředků třetích stran.

Bohužel rozdílná úroveň naslouchajících vedla k tomu, že jsem některé nudil, neboť tyto možnosti znají, některé jsem naopak překvapil a nevěděli, že podobné možnosti vůbec existují. Přednáška by měla spíše sloužit jako rozehřátí nad tématem, které se poté probírá podrobněji v diskuzi. Nikdo mně neupozornil, že existuje ještě několik dalších způsobů, i když si myslím, že je lze také použít. Příště je třeba podobné téma probrat z praktické stránky s možností více počítačů a jejich propojení živě.

Poté již dorazili kolegové a představili podporu od MS a překvapili přítomné pěknými dárky. Ve fázi diskuze se nám nečekaně prodloužilo čekání na pizzu, které bylo přerušováno vypínáním proudu. Takže NTB jako světelný zdroj se osvědčil a další diskuze probíhala u jednoho spojeného stolu v pohodové atmosféře.

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt