Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Další informace o akci

Autorizace přístupů k bezdrátové síti v praxi

Určitě již každý z nás někdy řešil bezdrátovou síť v rámci podnikové sítě. Společně se podíváme v praktických ukázkách na nasazení centrálně spravované bezdrátové sítě bez nákladného AP switche. Přístup budeme autorizovat pomocí NPS (radius) a účtů uložených v Active Directory, stanice konfigurovat přes skupinové politiky. Nastavíme prostředí s roamingem, kde budeme vysílat více bezdrátových sítí (pro návštěvníky a interní) z přístupových bodů. Sítě budeme pomocí VLAN v Hyper-V a TMG separovat do dvou oddělených segmentů.
Celé demo prostředí bude v místnosti - server, switch, APčka, klient pro wifi. Můžete tedy očekávat málo slajdů a spoustu praktických ukázek.
17:00 - 18:30 - 1. část setkání
18:30 - 18:45 - Přestávka a občerstvení
18:45 - 20:00 - 2. část setkání
20:00 - Diskuze

Datum a místo konání:

14.3.2012 od 17:00 do 20:00
pobočka: Brno

Registrace na akci

65
ze 65
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Přednášející přinesl server, switch, pár APček a hromadu kabelů. Po kratičké úvodní prezentaci, která proběhla důležité standardy, jsme se vrhli na přetvoření hromady nespolupracujících síťových komponent na sofistikovanou firemní bezdrátovou síť, ke které jsme se na závěr také dopracovali. Přednáška byla proložena spoustou praktických doporučení a celá vycházela z cenných zkušeností, které přednášející za léta své praxe nasbíral.

Děkujeme také účastníkům za poskytnutou zpětnou vazbu a zájem o další přednášky v duchu "enterprise networking." Máte-li další náměty na podobné akce, neváhejte a napište nám email na brno@wug.cz

David Gešvindr, organizátor

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (98 %)
Kvalita přednášky (100 %)
Praktické ukázky (98 %)
Organizace akce (96 %)
Kvalita občerstvení (89 %)
celková úspěšnost akce: 96%
hlasovalo 21 lidí

Videozáznam přednášky

Fotky z akce

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt