Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Autorizace přístupů k bezdrátové síti v praxi

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr
Určitě již každý z nás někdy řešil bezdrátovou síť v rámci podnikové sítě. Společně se podíváme v praktických ukázkách na nasazení centrálně spravované bezdrátové sítě bez nákladného AP switche. Přístup budeme autorizovat pomocí NPS (radius) a účtů uložených v Active Directory, stanice konfigurovat přes skupinové politiky. Nastavíme prostředí s roamingem, kde budeme vysílat více bezdrátových sítí (pro návštěvníky a interní) z přístupových bodů. Sítě budeme pomocí VLAN v Hyper-V a TMG separovat do dvou oddělených segmentů.
Celé demo prostředí bude v místnosti - server, switch, APčka, klient pro wifi. Můžete tedy očekávat málo slajdů a spoustu praktických ukázek.

Ohlédnutí za akcí

Přednášející přinesl server, switch, pár APček a hromadu kabelů. Po kratičké úvodní prezentaci, která proběhla důležité standardy, jsme se vrhli na přetvoření hromady nespolupracujících síťových komponent na sofistikovanou firemní bezdrátovou síť, ke které jsme se na závěr také dopracovali. Přednáška byla proložena spoustou praktických doporučení a celá vycházela z cenných zkušeností, které přednášející za léta své praxe nasbíral.

Děkujeme také účastníkům za poskytnutou zpětnou vazbu a zájem o další přednášky v duchu "enterprise networking." Máte-li další náměty na podobné akce, neváhejte a napište nám email na brno@wug.cz

David Gešvindr, organizátor

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt