Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata pro administrátory i vývojáře aplikací a pořádáme každoročně dvě velké konference - SQL Server Bootcamp a WUG Days.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

brno@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Virus Blaster

virus Blaster (předenášející Petr Buchmaier)
volné popovídání s Tony Poll (host MS - Anglie)

Datum a místo konání:

20.11.2003 od 17:30 do 21:30
pobočka: Brno
přednášející: Petr Buchmaier

Registrace na akci

0
ze 40
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Akce se přesunula do domu panu z Kunštátu. Již čtvrt hodiny před začátkem začali přicházet první zájemci, takže příprava probíhala poněkud hekticky. Nakonec se vše zvládlo a příjemně nás vysoký počet zájemců překvapil. Úderem páté jsem začal a představil řečníky a myšlenku WUG. Poté již následovalo vystoupení Tonyho (host z Británie). Bohužel jsem musel řešit nějaké organizační věci, takže jsem neslyšel všechno, ale podle reakci publika soudím, že přednáška zaujala. První přestávka už byla ve znamení diskuze, velký úspěch zaznamenal TopTopic přímo z lahve a chlebíčky. Diskuze se nám úspěšně rozproudila, ale bylo nutné přestávku ukončit a pokračovat dalšími přednáškami. Z časových důvodů se mi nepodařilo připravit téma novinky ve Windows 2003, ale měl jsem připravenou prezentaci na téma virové útoky, která shrnuje útoky Blaster a Sobig.f. David poté pro většinu nově příchozích shrnul svoji přednášku o podpoře a hotline.

Následovala diskuze, později pizza a stále diskuze. Jsem rád, že jsem se setkal se starými přáteli a potkal nové a mohl podiskutovat nad problémy, které nás trápí a najít cestu, jak je řešit. Diskuze se protáhla až do deváté a někteří navštívili i vedle probíhající představení mladých vín. Zážitky z diskuze se nedají předat, je třeba přijít a slyšet a být při tom.

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt