Konference SQL Server Bootcamp 2018

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a nahlédneme i na novinky v budoucí verzi.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

SQL Server Bootcamp 2018

Zajímá vás, jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2017 a vNext, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a Power BI.

Program

Připravili jsme pro Vás celkem 24 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Při sestavování programu jsme se pokusili první den více zaměřit na administrátory, druhý den naopak na vývojáře. Přednášky pro BI specialisty jsou rozloženy do obou dnů. Níže uvedený program je finální a nebude se již měnit.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 15. 8. 2018 08:00 do 16. 8. 2018 18:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

373
ze 500
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt