Pobočka Žďár nad Sázavou

Od roku 2006 působíme na Gymnáziu Žďár nad Sázavou, kterému tímto děkujeme za poskytnutí prostor. Příležitost, jak se osobně seznámit s kolegy z oboru IT, vyměnit si zkušenosti a získat nové informace a dovednosti, je tedy doslova pro obyvatele Vysočiny za humny.

VÍCE O POBOČCE

Kontakt na organizátory

Pokud máte jakýkoliv dotaz na organizátory této akce, prosím neváhejte nás kontaktovat na e-mailu:

zdar@wug.cz

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Xbox 360 exkluzivně

Datum a místo konání:

od 28. 6. 2007 18:00 do 29. 6. 2007 16:00
pobočka: Žďár nad Sázavou
přednášející:

Registrace na akci

0
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohlédnutí za akcí

Ve dnech 28. a 29. června 2007 se v budově Gymnázia Žďár nad  Sázavou, Neumannova 2,  uskutečnil exkluzivní XBOX 360 herní meeting. Akce byla  svým rozsahem a zaměřením ojedinělá v celé České republice.

Po řadě témat určených spíše IT odborníkům se WUG Žďár rozhodl na konec školního roku udělat něco speciálního, co potěší nejenom vývojářská srdce či srdce adminů, ale hlavně srdce běžných uživatelů, kteří se chtějí s využitím dnešních špičkových technologií dobře pobavit.

Každý ze sta návštěvníků měl po příchodu do auly gymnázia hned několik možností, jak se bavit. Pět herních konzolí XBOX 360 připojených k 26" HD ready televizím nabízelo přes deset nejnovějších her s možností multiplayeru. Šest tématických stánků dávalo možnost vyzkoušet si nové technologie (Windows Vista, Office 2007, Windows Live) v praxi a dozvědět se o nich něco víc.

Pro všechny byly také připraveny závody autíček na dálkové ovládání System Center Racing, hra InkBall na interaktivní tabuli a 15 počítačů s připojením k internetu. K dobrému hraní patří i dobré jídlo – pizzy, bagety a nealko nápoje, vše samozřejmě zdarma. Všichni návštěvníci měli také možnost zúčastnit se kvízu o zajímavé ceny na jednotlivých stanovištích.

Vrcholem celé akce pak byl XBOX 360 turnaj o hodnotné ceny ve hře Forza Motosport 2. Postoupilo do něj 16 nejlepších řešitelů znalostního kvízu. Po několika hodinách zápasů promítaných  dataprojektorem na plátno nakonec vzešel absolutní vítěz – David Balvín. Všech 16 účastníků turnaje nepřišlo zkrátka, bylo odměněno cenami a diplomy.

Účastníci si vychutnali neopakovatelnou atmosféru herního meetingu. Jistě je potěšila zpráva, že Windows User Group Žďár plánuje o Vánocích další herní meeting.

Fotky z akce

Nejnovější fotky z akcí

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt