Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

  • Aktuálně nepřipravujeme žádnou akci

Řízení projektů v IT

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc
Projektové řízení je základem pro každou úspěšnou implementaci IT projektu. Na přednášce se dozvíte aktuální trendy v projektovém řízení a využití nástroje Microsoft Project.
Zajímavou novinkou je možnost spolupráce mezi Project Professional a Office 365. Pro řízení projektů tak je možné využít nejenom SharePoint 2010, ale také SharePoint Online (součást Office 365), kde může být vypublikovaný nejenom vlastní projekt, ale také veškerá projektová dokumentace, akceptační protokoly, účastníci projektového týmu a podobně. Zajímavou možností je také úkolování a hlídání úkolů, které jsou zadávány konkrétním řešitelům přes SharePoint Online.

Osnova:

- MS Project pro malé týmy (MS Project + Sharepoint Foundation)
- Plán
- Sdílení zdrojů
- Vykazování

- MS Project server
- Resource management
- Idea management
- Portfolio analýza
- Task management
- Reporting + Spolupráce

Ohlédnutí za akcí

Tuto přednášku jsme uspořádali na přání hlavního sponzora a musím přiznat, že podle počtu přihlášených byl zájem nečekaně velký. Počet přihlášených výrazně převyšoval kapacitu sálu, nakonec jich dorazila asi polovina, takže Akvárko jsme sice zaplnili k prasknutí, ale nešlapali jsme po sobě :-).

Obsah přednášky byl zacílen spíše na uživatele, kteří už produkt MS Project v nějaké verzi viděli, než na úplné laiky. V první části přednášky byl ukázán produkt MS Project 2010 a hlavně novinky této verze. V druhé částí po přestávce, kde byl dále předveden Microsoft Project Server 2010, bylo patrné výraznější prořídnutí řad posluchačů než bývá zvykem na jiných akcí (nezamykáme hlavní dveře jako J.d Cimmerman). I tak se ale bohatě diskutovalo jak během přestávky, tak i po přednášce. K tomu přispěl i profesionální výkon přednášejícího.

Jan Nábělek, organizátor

Soubory ke stažení

© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt