Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Dotnet Days 2019: Data Loading Perfomance Guide aneb jak nahrát data do SQL Serveru v rekordním čase

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Každý správce, vývojář nebo analytik pracující se SQL Serverem čelil pravděpodobně někdy výzvě v podobě nahrání velkého objemu dat v co nejkratším čase. A ne každý byl asi s výsledkem zcela spokojen. Věcí, které je nutné vzít v potaz je mnoho - struktura dat, požadavky na minimální logování, metody bulk loadingu, indexování cílových datových struktur, využití paralelismu a partitioningu nebo delayed durability. V této přednášce si postupně projdeme ta hlavní kritéria a ukážeme si triky, kterým můžete násobně zrychlit load dat i Vy.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt