Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Dotnet Days 2019: SAFE Stack: Jak na vývoj full-stack aplikací v F# a .NET Core

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Mirek Zajíc

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Pokud se jenom trošku zajímáte o webový vývoj, nemohl vám uniknout trend funkcionálního přístup k tvorbě uživatelského rozhraní, ať už inspirovaný Elmem nebo Reactem. Na této prakticky zaměřené přednášce si ukážeme, jak lze téměř bezpracně vytvořit single-page ASP.NET Core aplikaci založenou na Model-View-Update architektuře a jak elegantně sdílet kód mezi frontendem a serverovou částí. Pozor! Přednáška obsahuje značně návykovou typovou bezpečnost!
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt