Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

WUG Days 2019: Progressive Web Apps - aneb jak dostat váš web do mobilních storů

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Technologie Progressive Web Apps, pomocí které můžete ze svého webu udělat poměrně jednoduše mobilní aplikaci se rozmáhá, má dobrou podporu jak na mobilních platformách tak v (téměř) všech rozšířených prohlížečích. Podíváme se na to, co vám tato technologie může přinést, v čem spočívá a jak ji používat. Kromě toho se podíváme i na to, jak vám může pomoci urychlit načítání webu, umožnit webu fungovat v offline režimu i další vymoženosti i když mobilní aplikaci dělat neplánujete.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt