Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

App-V a MED-V

Get Microsoft Silverlight
Záznam pro Vás zpracoval a připravil: Miroslav Zajíc
Vzájemná kompatibilita aplikací a kompatibilita aplikací s operačními systémy je a bude neustálým problémem v mnoha společnostech. Stejně tak rychlost distribuce a „nerozbytnost“ business-critical aplikací jsou důležité prvky pro stabilní běh společnosti. App-V a MED-V jsou technologie, které řeší právě tyto aspekty.
Zjistěte, který produkt je vhodný pro řešení konkrétních scénářů a jak ho nasadit ve vaší IT infrastruktuře. Jasně a přehledně spolu s s Janem Markem, specialistou na Microsoft klientskou i serverovou virtualizaci a produkty rodiny System Center.
© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt