Videozáznamy z akcí

Víme, že ne vždy je čas se dostavit na akci, která by Vás zajímala. Z toho důvodu, se snažíme přednášky zaznamenávat, a pokud je to možné, jejich záznamy zveřejňujeme na našem webu.

Nezapomeňte však navštívit i stránku akce,
kde mohou být další zajímavé materiály.

Přehrávač ve stránce

Záznamy na našem webu můžete pohodlně sledovat přímo na stránce s využitím našeho HTML 5 nebo Silverlight přehrávače.

Stránka se sama rozhodne, na základě toho, jaké technologie podporuje Váš prohlížeč, který přehrávač použít, abyste záznam mohli sledovat v nejvyšší možné kvalitě.

Stahování záznamů

Víme, že občas chcete sledovat záznamy i v místech, kde není připojení k internetu, což současný přehrávač neumožňuje, proto umožňujeme stahování vybraných záznamů.

Velmi staré záznamy máme historicky uložené ve formátu, který není vhodný pro stahování,
proto je ke stažení nenabízíme.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

ASP.NET Core 1 a MVC 6 (RC1)

Záznam pro Vás zpracoval a připravil: David Gešvindr

Stáhnout videozáznam

Protože víme, že chcete naše přednášky sledovat i v místech bez připojení k internetu, nabízíme Vám tento záznam ke stažení v následujících formátech:
Microsoft se rozhodl po dlouhých 10-ti letech splatit technologický dluh webového vývoje a za cenu ztráty kompatibility s ASP.NET 4, přišel s kompletně předělaným stackem DNX, ASP.NET Core 1.0 a MVC 6. Přijďte si poslechnout, jaké změny a novinky vám mohou usnadnit práci a naopak jaká úskalí vás mohou potkat. Mluvit budu mimo jiné o novém rozšiřitelném systému konfigurace, zrušení mnoha omezení a sjednocení v MVC 6, snadné integraci dependency injection, nástrojích pro automatizaci a nebo snížení vazby na verzi Visual Studia při kompilaci a nasazování.

Přednášející

© 2024 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt